WTF?
     
На коронавірус захворів керівник броварського центру первинної медицини та його дружина-медик

«На жаль, я та моя дружина захворіли на Сovid-19 , що підтвердив ПЛР-тест, а тому я змушений перебувати вдома на самоізоляції, щоб не наражати нікого на небезпеку», – написав Ігор Кравцов.

Журналістам «Трибуни» Ігор Андрійович розповів, що захворів ще минулого тижня. Але спочатку занедужала дружина, яка працює лікаркою-гінекологом в амбулаторії №7. Також у родині хворіє на коронавірус і 87-річна бабуся. Захворювання коронавірусом трьох осіб у родині підтвердилося ПЛР-тестуванням. У дітей та онуків, які перебували в контакті з рідними, ПЛР-тестування хвороби не підтвердило.

За словами Ігоря Кравцова, в дружини хвороба проявилася спочатку легким нездужанням. Огляд засвідчив, що в неї  – пневмонія. Лікувалася спочатку пігулками, однак температура 38,5-39 трималася близько двох тижнів і збити її було досить складно. Окрім температури хвороба проявлялася головним болем, болями в кінцівках, задишкою. Комп’ютерна томографія (КТ) засвідчила значне враження легень – майже 90%. Загалом зараз потрапити на КТ досить складно, каже Ігор Кравцов.