WTF?
     
СТРАТЕГІЯ ДМИТРА РАТНІКОВА НА ПОСАДІ МЕРА БРОВАРІВ

Дмитро Ратніков балотується від партії «Слуга Народу», свій політичний вибір пояснює так: «Якщо Ви проаналізуєте списки місцевих осередків партій: Єдність, БЮТ, Удар, ОПЗЖ та інших, зверніть увагу на прізвища людей які балотуються у депутати. Ви зрозумієте, що у мене, як в опонента чинної місцевої влади, насправді вибору то і не було. У списку кандидатів в депутати від партії Президента немає людей чинного мера, бо сам доклав зусиль, щоб їх там не було».

Він пропонує ефективну програму розвитку Броварської ОТГ та виділяє низьку першочергових дій на посаді Броварського міського голови. До основних пунктів його програми увійшли:

Медицина

Поточний стан справ лікарських послуг в громаді – в жахливому стані. Це обумовлено невідповідністю можливостей медичних закладів зростаючій кількості жителів громади та їхнім запитам. Необхідно забезпечити доступ до якісної медичної допомоги населення шляхом оновлення матеріально-технічної бази броварських медичних закладів та амбулаторій.

Провести ремонтів приміщень та оновити автопарк комунальних медичних закладів. Наші лікарні потребують оновлення та закупівлі сучасного обладнання та залучення молодих лікарів до Броварської ОТГ. Для цього необхідна допомога молодим лікарям у забезпеченні житлом на пільгових умовах та збільшенні заробітної платні.

Робочі місця

Створення нових робочих місць в Броварській ОТГ – одна з ключових задач, яка стоїть перед владою. Існуючі програми підтримки підприємництва жодним чином ці завдання не вирішують.

Плануємо:

переглянути існуючі місцеві податки і збори, які стосуються малого та середнього бізнесу. Одним з таких варіантів може бути зниження ставки ЄСВ за умови створення нових робочих місць як доповнення до вже діючої державної програми;

розробити і втілити в життя концепцію індустріально-технологічного парку, чому сприяє промисловий та кадровий потенціал міста і його вигідне географічне розташування;

створення логістичного хабу для задоволення потреб місцевого бізнесу у транспортних послугах та послугах зі складського зберігання товарів і сировини;

активне залучення жінок в громадське та бізнесове життя ОТГ;

проведення заходів з ревіталізації колишніх промислових приміщень і створення там центрів для бізнесу та молоді;

розширення міжнародної економічної співпраці: перегляд та актуалізація чинних угод про побратимство, пошук і залучення нових міжнародних партнерів.

Транспорт

За наведеними оцінками з Броварів до Києва щоденно прибуває майже 70 тисяч осіб. Враховуючи, що з усіх видів транспорту більшість використовує або маршрутний, або особисті автомобілі, це створює надмірне навантаження і на транспортну мережу, і на екологію міста через зростання викидів вуглецю в повітря. Проблема сполучення міста і передмістя є типовою майже для всіх країн світу. У багатьох європейських містах існує розгалужена мережа приміських залізниць. Цей вид транспорту має безліч переваг порівняно з особистим транспортом або автобусами – точний графік руху, комфорт, надійність. Залізниця – це найефективніший інструмент ввезення та вивозу великої кількості осіб у мегаполісах. Цікавою має бути ідея з’єднати Київ сучасною електричкою з Броварами. Фахівці вже вивчили потенційний попит за кількома напрямками.

На нинішній графік руху поїздів і Київської міської електрички накладалися маршрути Бориспіль−Буча та Бровари−Боярка. Інтервал руху – 10 хвилин у години пік. Результат мо-

делювання перевершив усі очікування: загальний пасажиропотік на цих лініях становитиме 320 тис. осіб на добу. Цей результат можна порівняти з пасажиропотоком метрополітену. За словами керівника «Укрзалізниці», вже існує новий проект запуску руху із столиці у передмістя. Він передбачає повне оновлення рухомого складу приміських поїздів столичного вузла, який з’єднує Київське залізничне кільце (лінія довжиною 52 км, якою рухається Київська міська електричка) і ближнє передмістя в напрямку Ірпеня, Білої Церкви та Фастова, а також Броварів, Борисполя та Обухова. У планах − зробити київський S-Bahn (аналог системи приміських поїздів у Німеччині та Австрії). Наразі найдорожча частина проекту – це інфраструктура. Вартість цього проекту становить кілька мільярдів гривень, а фінансувати його мають із бюджету Києва та міст-сателітів столиці.

За таких умов місто Бровари могло б бути ініціатором дій. Проте на сьогодні місцева влада жодним чином не долучається до обговорення проекту. Як наслідок – збереження і посилення дискомфорту для мешканців міста та збільшення навантаження на міську інфраструктуру.

Екологія

Мешканці міста регулярно скаржаться, що особливо у вечірній та нічний час доби сильно відчуваються неприємні хімічні запахи (паленої гуми/ пластику / стійкі бітумні та кислотні запахи) в атмосферному повітрі, які викликають погіршення самопочуття у мешканців міста – поширені скарги на запаморочення, алергічні реакції верхніх дихальних шляхів, блювання тощо. Також на фото- та відеоносії зафіксовано багато випадків розповсюдження великих клубів диму із промислової зони міста, в тому числі на територію житлової забудови, закладів освіти, інших громадських місць. Звичайно, промисловий профіль міста буде чинити негативний тиск на екологію. Проте місцева влада повинна вирішувати ці проблеми, а не лише приймати скарги і формувати відписки.

Необхідно проведення аудиту на відповідність екологічним нормам діяльності підприємств, а не лише імітація занепокоєння та бурної діяльності з боку місцевих можновладців.

Ми вимагаємо модернізації великих підприємств та встановлення екологічних фільтрів. А малі фірми з переробки та шкідливого виробництва, що орендують приміщення. на великих, але вже майже непрацюючих підприємствах, мусять піти з міста. Адже вони прямо та нахабно порушують екологічні норми, прикриваючись довідками сумнівного походження. Бровари заслуговують на ковток свіжого повітря!

Хаотична забудова

Масова забудова Броварів на сьогодні є одним із драйверів росту бюджету та чисельності мешканців і одночасно − однією з ключових проблем громади. Лише минулого року в місті було введено в експлуатацію 184 індивідуальні житлові будинки.

За результатами п’яти місяців поточного року за цим показником Бровари займають другу позицію (10%) серед міст Київської області. Зазначимо, що в силу своєї близькості до столиці, розвиненої, порівняно з іншими містами Київської області, інфраструктури Бровари зберігають свою привабливість і для забудовників, і для покупців навіть за економічної кризи та пандемії. Так, на відміну від ряду інших міст Київщини, ціна за 1 кв. м нерухомості з початку року в Броварах зросла на 10%, досягнувши 15 000 грн за 1 кв. м житла. Висока ціна на нерухомість та стабільний попит зумовлюють конкуренцію на ринку нерухомості і постійні скандали, пов’язані з виділенням земельних ділянок забудовникам. Саме місто не має ні чіткої програми забудови, ні прозорої системи надання земель під будівництво.

Вирішити проблему допоміг би Генеральний план розвитку міста, але в 2019 році необхідні документи так і не були затверджені. Входження до складу Броварської міської ОТГ сіл Княжичі та Требухів створює додаткову спокусу для забудовників: з’являються нові території, які можуть використовуватися під забудову. В цій ситуації одним із перших кроків нової влади має стати розробка і схвалення Генерального плану не лише міста Бровари, але й сіл, які увійшли до складу громади.

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ)

Місто потребує капітального ремонту та реконструкції водогонів, теплових мереж, очисних споруд, насосної станції та колектору. Для цього потрібні значні ресурси, які необхідно залучити за допомогою найбільших фінансових інституцій, які діють в Україні. Мова йде про Світовий банк, ЄБРР, НЕФКО, KFI та ряд інших. Також необхідно розпочати пошук відповідних державних програм, зокрема – можливості залучити ресурси, які надають на аналогічні цілі з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Прикладом в нашому випадку виступає Вижницька міська ОТГ. Нею було розроблено план щодо реконструкції системи міських очисних споруд та схему каналізування всієї території міста з перспективою підключення до цієї системи сіл. На реалізацію цих заходів було підготовлено заявки до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища та у 2018−2019 рр. сумарно отримано 32 млн грн на два проекти − реконструкції систем очисних споруд та будівництва каналізаційної мережі.

Також громада додала власне фінансування. За результатами першого проекту було повністю модернізовано очисні споруди, що дозволило мінімізувати забруднення сільських територій (раніше нечистоти просто виводилися на прилеглі поля). За результатами другого проекту було збудовано мережу та колектор, який було під’єднано до централізованої каналізаційної мережі.

В Державному бюджеті на 2020 рік було закладено 496,356 млн грн на фінансування природоохоронних заходів. На жаль, наша місцева влада не спромоглася підготувати відповідний проект, щоб залучити необхідний ресурс. Як і в попередні роки − на відміну від Вижницької міської ОТГ. Вважаю за необхідне розпочати підготовку проекту на відповідні програми і фонди та паралельно − розпочати роботу з виготовлення плану реконструкції і перемовин із фінансовими інституціями.

Також має бути проведено поглиблений аудит КП «Броваритепловодоенергія», щоб зрозуміти, на які цілі їм виділяють щороку по 10 млн грн з місцевого бюджету. Та чому на низовому рівні спостерігається постійна плинність кадрів і низька оплата праці, а заробітна плата директорів постійно зростає.