WTF?
     
Жіночка сумочка вартістю у «п'ять років». В Броварах засудили вокзального грабіжника

Броварська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 32-річного жителя м. Бровари у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно).

Про цей випадок видання «AT BROVARY» вже писало раніше. Нагадаємо, що 15-го червня 2020 року в м. Бровари на території залізничного вокзалу дана 32-річна особа вирвала у місцесцевої мешканки сумку.

Вироком Броварського міськрайонного суду чоловіка визнано винним в інкримінованому кримінальному правопорушенні та засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

В суді прокурором доведено, що у червні 2020 року раніше судимий чоловік, у період незнятої та непогашеної судимості, перебуваючи по вулиці в м. Бровари, зірвав з руки потерпілої жіночу сумку, в якій знаходились грошові кошти та інші речі жінки.

Після чого обвинувачений з місця вчинення кримінального правопорушення втік, а викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив матеріальної шкоди потерпілій на загальну суму майже 2 500 грн.

Пресслужба прокуратури Київської області