WTF?
     
«Піймали на гарячому»: під час отримання хабаря правоохоронці затримали броварську Держпродспоживслужбу

4 тисячі доларів США – таку суму хабаря намагалися взяти працівники броварської Держпродспоживслужби. Однак правоохоронці викрили корупціонерів, повідомляє Служба безпеки України

У повідомленні йдеться про те, що посадовці вимагали неправомірну вигоду з комерсантів для безперешкодного отримання дозвільних документів, необхідних для реалізації продукції. За отримання задовільного висновку лабораторії та ветеринарне свідоцтво необхідної форми вимагали 1100 доларів США. Таких випадків працівники СБУ зафіксували три, що в загальній сумі дорівнює сумі понад 4 000 доларів.

За фактом порушення закону вже відкрили кримінальне провадження. Тепер, корупціонерам загрожує позбавлення волі терміном  від 5 до 10 років. А також позбавлення права обіймати держпосади 3 роки та конфіскація майна.

Затримали чиновників біля аквапарку «Термінал». Правоохоронці також опублікували світлину з місця події. На ній зображений чоловік схожий на керівника броварського управління Держпродспоживслужби Володимира Ситюка.