WTF?
     
Якщо батареї холодні, за опалення можна не платити

Експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко зазначає, що орієнтуватися на радіатори неправильно, адже батареї можуть бути дуже гарячими, а в кімнаті дуже холодно. Так буває з різних причин, наприклад, старі вікна, відсутність ізоляції будинку, занадто тонкі стіни, перепланування квартир, а також неправильно встановлені радіатори.

Такі причини жодним чином не впливають на якість опалення. Та якщо ви впевнені, що справа в неякісному опаленні, тоді потрібно звернутися до компанії, що вас обслуговує (ЖЕК, ОСББ) та компанії-теплопостачальнику, назначити час та дату для комісії, яка проведе огляд та складе акт про якість послуги. Лише тоді ви маєте право запросити перерахунок  або подати заявку на відновлення послуги.

Якщо ваші звернення ігнорують, тоді запросіть декількох сусідів та самостійно в довільній формі складіть акт та відправте його компанії теплопостачальнику.

Якщо з теплопостачанням у вашій квартирі дійсно є проблеми, а перерахунок вам не роблять, ви маєте право звернутися до суду з позовом про захист прав споживача.

Нагадаємо, якщо у квартирі :

18 градусів ви маєте сплачувати за повним тарифом,

17 градусів – 95% від тарифу,

16 градусів – 90% від тарифу,

15 градусів – 85% від тарифу,

14 градусів – 80% від тарифу,

13 градусів – 75 % від тарифу,

12 градусів – 70 % від тарифу.