WTF?
Місцеві вибори - 2015
Навечір 26.10.2015 року територіальна виборча комісія м. Бровари опрацювала 100% виборчих протоколів та оголосила остаточні результати виборів голови міської ради та депутатів міської ради м. Бровари.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2107   
Рейтінг:    -
0
    +
10
 
Згідно паралельного підрахунку (не плутати з exit-poll) 5% барєр подолало 8 партій.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1352   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
Що нас очікує "битва за престол" або демократичне волевиявлення? Зважаючи на передвиборчу кампанію, прогноз напрошується сам собою, але сподіваймося на краще.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 1877   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Ще досі не знаєте за кого проголосувати цієї неділі на виборах? Вагаєтесь між поганим і найгіршим варіантами? Громадське телебачення Броварів спільно з виданням  «Маєш Право Знати» розробили детальний путівник всіма партіями та кандидатами у мери Броварів.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1399   
Рейтінг:    -
1
    +
5
 
Опитування: На виборах у Київській області лідирує "Солідарність"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1468   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Вже цієї неділі ми обиратимемо нову міську владу. Зазвичай ми просто машинально йдемо на виборчу дільницю і голосуємо за того чи іншого кандидата… Або ж проти всіх, аби наш голос не пропав. Пропонуємо коротко ознайомитись з партіями та кандидатами, які цьогоріч йдуть до Броварської міської ради.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1280   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Сьогодні в Броварах по вул. Гагаріна (біля супермаркету "Варус") був помічений агітаційний намет Партії Регіонів в оболочці партії "Єдність"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1231   
Рейтінг:    -
0
    +
2
 
Здавалося, епоха викидання великих чинів народу у смітники вже давно мала б закінчитися. На броварському Майдані Свободи сьогодні пообіді наново стояли «смітники історії». Знов за рибу гроші. Цього разу до смітника відправляли прототипи Ігора Васильовича Сапожка. Як і навіщо броварчани це робили читайте далію  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1083   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Чорний піар по вул. Короленка в Броварах. В бій йдуть одні старики! Читайте подробиці.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1144   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
16.10.2015 року в Броварах в студії "Громадського Бро" відбувся третій, закллючний раунд дебатів між кандидатами на місце крісла мера м. Бровари. На цей раз з ведучим Андрієм Качором зустрілися голова Броварської організації "Свобода", командир батальону "Карпатська Січ" Олег Шевчук та міський голова м. Бровари 2002-2008 років, а нині командир батальону "Бровари" Віктор Антоненко.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 969   
Рейтінг:    -
0
    +
1